RESTAURACJA “DWOREK HOŁNY”

RESTAURACJA & APARTAMENTY

NAJLEPSZA KUCHNIA I RYBY W REGIONIE

Serdecznie zapraszamy Państwa do Dworku Hołny - wyjątkowego miejsce na Sejneńszczyźnie usytuowane nad jez. Hołny przed przejściem granicznym z Litwą w Ogrodnikach. Znakomita lokalizacja z przepiękną piaszczystą plażą oraz najlepsza kuchnia i ryby w regionie - to największe atuty tego urokliwego miejsca z duszą.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Na miejscu czekają na Państwa komfortowe klimatyzowane apartamenty, park nad stawem, profesjonalny obiekt saun (parowa i sucha), plac zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej i plażowej piłki siatkowej oraz 2 sale na 50 i 180 osób. Do dyspozycji jest także statek TRYTON, który zabierze Państwa na niezapomniany, wieczorny rejs po jez. Wigry, z kolacją na pokładzie.

 

NIEZIEMSKA KUCHNIA

Specjalnością restauracji są: pieczone, wędzone i smażone ryby odławiane z okolicznych jezior (sandacz na plackach z cukinii, faworki z okonia, wigierska stynka z sosem mango); przepyszne dania mięsne przygotowywane metodą sous vide (pieczone żeberka z musem jabłkowym, polędwiczki w liściach botwinki, policzki wołowe) oraz "odkryte na nowo" dania regionalne (babka cukiniowo-ziemniaczana, pierogi rybaka z sosem buraczkowym, kartacze). Codziennie wypiekamy swój chlebek, wyrabiamy masło a sernik, lody chałwowe i sok z pietruszki "powalają na kolana" naszych gości. Jedzenie to nasza pasja - nie tylko biznes.

DOJAZD

Dworek Hołny położony jest nad jeziorem Hołny przy głównej trasie nr 16 w Hołnach Mejera około 1 km przed przejściem granicznym z Litwą w Ogrodnikach.

Kontakt:

Dworek Hołny
Hołny Mejera 3
16-500 Sejny
tel. 666 555 113
www.dworek-holny.pl