REJSY REGULARNE

statek_trytonProponujemy Państwu rejsy statkiem „TRYTON” po jeziorze Wigry położonym na Suwalszczyźnie, które odbywają się od maja do września każdego roku. Zbliża się kolejny sezon podczas którego sławny „TRYTON” przewozić będzie wszystkie osoby chcące podziwiać uroki Wigierskiego Parku Narodowego oraz te, dla których przepłynięcie się jedynym w Polsce, specjalnie przebudowanym i przygotowanym dla papieża Jana Pawła II statkiem pasażerskim, będzie czymś wyjątkowym.

 

 

 

h5Trasa rejsu przebiega przez Zatokę Hańczańską w której zobaczyć można Czaplę Siwą i Kormorany.Zatrzymujemy się również na Plosie na głębokości 73m – najgłębszym miejscu na Wigrach.Począwszy od Jana Pawła II na pokładzie statku gościliśmy wiele wyjątkowych osób, które zachwycone były dziką przyrodą otaczającą jezioro Wigry. Podczas rejsów wieczornych możecie Państwo podziwiać specjalnie podświetlany Klasztor Kamedułów wraz z wieżą i przyległymi obiektami. Główna przystań znajduje się bezpośrednio pod Klasztorem Kamedułów w Wigrach.

Regularne rejsy odbywają się codziennie od 10.00 do 16.00 w godzinach:10.00 ; 11.30 , 13.00 , 14.30 , 16.00
Statek zabiera około 45 osób na godzinny rejs

Cena biletu 30 zł
Cena biletu ulgowego 25 zł  (dla dzieci do lat 14)
Dzieci do lat 5 gratis

Na pokładzie statku obowiązuje karta wstępu do Wigierskiego Parku Narodowego do nabycia na miejscu lub innych punktach sprzedaży na terenie WPN.

Cena karty dla osoby dorosłej 5 zł
Cena karty ulgowej 2,50 zł

rejsy_tryton1 rejsy_tryton2 rejsy_tryton3 rejsy_tryton4 rejsy_tryton5 rejsy_tryton6 rejsy_tryton7 rejsy_tryton8 rejsy_tryton9